28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

opublikowane: 13 sty 2020, 00:25 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 sty 2020, 00:29 ]
12 stycznia 2020 r. w Domu Kultury w Górze odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu do ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują specjalistycznych operacji. Na scenie oprócz licznych licytacji odbywały się także występy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły. Uczniowie klasy II zaprezentowali się w układzie tanecznym do piosenki „Acapella”. Natomiast uczniowie klasy III w układzie tanecznym do piosenki „Za krokiem krok”.

M. Szylin

M. Rogasik