2 kolejne nowe laptopy

opublikowane: 1 paź 2020, 04:32 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 1 paź 2020, 04:36 ]

Szkoła Podstawowa w Witoszycach otrzymała 2 kolejne nowe laptopy z przeznaczeniem dla uczniów razem otrzymaliśmy 5 sztuk. Laptopy zostały pozyskane przez Gminę Góra dzięki dofinansowaniu w ramach Projektu "Zdalna szkoła+", Oś priorytetowa I. Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach "Zdalna Szkoła +" - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Zapewniamy, że komputery będą nam długo służyły jako narzędzie do uczenia się i zabawy.

W imieniu naszych uczniów składamy serdeczne podziękowania.