31 Maja Światowy Dzień bez Papierosa

opublikowane: 1 cze 2018, 10:07 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 1 cze 2018, 10:08 ]
Zdrowie jest najważniejszym wyznacznikiem jakości  naszego życia. Jego jakość w głównej mierze zależy od nas samych. Dlatego też, jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję promującą zdrowy styl życia, a mianowicie " 31 Maja Światowy Dzień bez Papierosa".
Zostały podjęte działania mające na celu upowszechnienie wśród uczniów mody na niepalenie, przedstawienie zysków płynących z niepalenia a także negatywnego wpływu biernego i czynnego palenia papierosów na zdrowie człowieka.
Akcja została zrealizowana przy współpracy pani pielęgniarki oraz pedagoga szkolnego.

W. Koszacka-Gęstwa