AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

opublikowane: 22 kwi 2021, 03:14 przez witoszyce szkola

Uczniowie klasy I od  listopada 2020 roku do marca 2021 roku wzięli udział w programie "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Program realizowano poprzez zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Zajęcia przeprowadzono na podstawie otrzymanych materiałów edukacyjnych z wykorzystaniem interesujących scenariuszy zajęć. W miesiącu marcu uczniowie przystąpili do rozwiązania Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Test obejmował 12 pytań z zakresu: bezpieczeństwa w domu, w szkole i w drodze do szkoły, bezpieczeństwa w Internecie oraz pierwszej pomocy.Wszyscy uczniowie uzyskali maksymalną liczbę punktów. Pierwszoklasiści zdobyli Dyplom Klubu Bezpiecznego Puchatka a szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający udział szkoły w XII edycji programu edukacyjnego AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA.

M. Szylin

Ċ