Akcja charytatywna „Jabłuszko”

opublikowane: 21 paź 2018, 11:22 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 21 paź 2018, 11:26 ]
Od środy 17 października do niedzieli 21 października wspieraliśmy szóstkę ciężko chorych i niepełnosprawnych dzieci. W tym roku pomoc trafiła do Zuzi, Amelki, Julii, Antosia, Szymona i Bartka. Choroby, z którymi zmagają się dzieci, codzienna pielęgnacja i rehabilitacja wiąże się z ogromnymi kosztami. Każdy grosz wrzucany do puszki ma ogromne znaczenie i niesie pomoc w walce z chorobą. WEŹ JABŁUSZKO ! WRZUĆ MONETĘ ! – to hasło królowało w naszej placówce. Zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pracownicy administracji i obsługi otworzyli swoje serca i z wielką przyjemnością wspierali akcję.

Dziękujemy za każdy gest serca !!!

Ewa Pieprzyk

Marzena Rogasik