"Akcja charytatywna Jabłuszko"

opublikowane: 23 paź 2022, 23:38 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 24 paź 2022, 00:01 ]
Nasza szkoła już po raz czwarty przystąpiła do akcji charytatywnej „Jabłuszko”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Bumerang Leszczyński. W dniach 18-21 października uczniowie sprzedawali jabłka na terenie naszej szkoły, zarówno wśród uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Podobnie jak w poprzednich latach, pieniądze zebrane podczas jabłuszkowej akcji zostaną przeznaczone na wsparcie potrzebujących dzieci. Tym razem trafią one do: Oli, Wojtka, Marcela,Grzesia, Nataszy, Wiktora i Krzysia.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wsparcie naszej akcji. Pamiętajmy dobro zawsze powraca!

K. Taler