Akcja Sprzątania Świata

opublikowane: 30 wrz 2020, 07:24 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 30 wrz 2020, 07:38 ]
Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata"  i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów wszystkich klas nazbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów. Tegoroczne działania uświadomiły nam, że wyrzucane plastikowe opakowania, szklane butelki, odpady z tworzyw sztucznych stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla naszego środowiska. Praca na rzecz ochrony środowiska trwa w naszej szkole przez cały rok. Dziękujemy uczniom i wychowawcom za ich ogromne zaangażowanie w tę akcję!

Weronika Szczepaniak