Andrzejki

opublikowane: 26 lis 2022, 04:25 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 29 lis 2022, 01:45 ]
Dnia 24.11.2022r. odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Radę Rodziców. Od godziny 16:30 do 19:00 uczniowie i przedszkolaki
bawili się pod opieką swoich rodziców i wychowawców.  Uczniowie mieli okazję potańczyć i pobawić się przy rytmach muzyki współczesnej. Oprawę muzyczną przygotował absolwent naszej szkoły: Damian Łabiński. Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe przygotowane przez uczniów. Dzięki wróżbom każdy mógł poznać swoją przyszłość. Można było również poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość? Cały wieczór był pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni, w doskonałych humorach wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.