Andrzejki w klasach IV-VI

opublikowane: 26 lis 2016, 06:18 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 lis 2016, 06:23 ]

Dnia 24.11.2016r. odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Od godziny 16:00-18:00 bawili się uczniowie klas IV-VI pod opieką swoich wychowawców.  Uczniowie mieli okazję potańczyć i pobawić się przy rytmach muzyki współczesnej. Oprawę muzyczną przygotowali absolwenci naszej szkoły: Damian Łabiński oraz Bartosz Huzar. Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe przygotowane przez uczniów. Dzięki wróżbom każdy mógł poznać swoją przyszłość. Można było również poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość?.... Podczas andrzejek uczniowie brali udział w zabawach przygotowanych przez opiekuna samorządu uczniowskiego – Panią Karolinę Taler. Cały wieczór był więc pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni, w doskonałych humorach wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

Karolina Taler

Lilia Burdziłowska