Aktualności‎ > ‎

Andrzejki w klasach IV-VII

opublikowane: 30 lis 2017, 13:19 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 30 lis 2017, 13:37 ]
Dnia 30.11.2017r. odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Od godziny 16:30-18:30 bawili się uczniowie klas IV-VI pod opieką swoich wychowawców.  Uczniowie mieli okazję potańczyć i pobawić się przy rytmach muzyki współczesnej. Oprawę muzyczną przygotował absolwent naszej szkoły: Damian Łabiński. Główną atrakcją wieczoru były wróżby andrzejkowe przygotowane przez uczniów. Dzięki wróżbom każdy mógł poznać swoją przyszłość. Można było również poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość? Cały wieczór był pełen atrakcji oraz przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni, w doskonałych humorach wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.


  Lilia Burdziłowska

  Marta Hołownia-Dziewic

  Lucyna Sozańska


https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58

Comments