Andrzejki w Przedszkolu

opublikowane: 6 gru 2021, 04:50 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 6 gru 2021, 05:21 ]
Przedszkolaki z grupy Kubusie oraz Smerfy przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka.Dzieci poznały znaczenie różnych liczb, kolorów i magicznych przedmiotów. Ustawiały buty, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały co je czeka w przyszłości. Z magicznej kuli losowali swoje zawody w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem.

Magdalena Chociaj