Apel podsumowujący

opublikowane: 21 cze 2018, 10:20 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 cze 2018, 10:46 ]
22 czerwca obył się apel podsumowujący podczas którego zostały wręczone dyplomy "Ucznia miesiąca maja".

W miesiącu maju najlepszymi uczniami byli:
W grupie Kubusie - Amelia Frankiewicz
W grupie Smerfy - Aleksander Mrowiec
Kl I - Natalia Gil
Kl II - Oliwia Bidzińska
Kl III - Anna Pawłowska
                                                      Kl IV - Mikołaj Zarzycki
                                                      Kl V - Amelia Leszkiw
                                                      Kl VI - Natalia Banasiewicz
                                                      Kl VII - Nadia Łasisz.

Podczas apelu został wręczony Puchar Dyrektora Szkoły w minisiatkówce "dwójek mieszanych".
Najlepszą siatkarską parą w roku szkolnym 2017/2018 okazała się Nicola Noga i Antoni Pawłowski i to do ich rąk trafił okazały puchar.
Pani Małgorzata Szylin wręczyła uczniom klasy I certyfikaty, które otrzymali za udział w programie "Uczymy dzieci programować".
W tym dniu dokonano również podsumowania konkursów historycznych, czytelniczych a także SKO.
Pani Marzena Rogasik wręczyła nagrody dla uczniów, którzy zgromadzili najwięcej oszczędności. A byli to: Martyna Grabwska, Aleksander Mrowiec, Mateusz Łabiński, Filip Siekanowicz, Oliwia Bidzińska oraz Nikodem Banaszak.
Filip Siekanowicz otrzymał wyróżnienie za zajecie 7 miejsca w ogólnopolskim konkursie historycznym PANDA 2018. Maria Bobela otrzymała nagrodę za zajecie II miejsca w kategorii praca przestrzenna w XIX Międzywojewódzkim Konkursie Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym.
Pani Czesława Zabłocka podsumowała konkurs czytelniczy "Czytam, wiem, rozumiem".
Pani Czesława Zabłocka oraz Lilia Burdziłowska wręczyły nagrody dla Wolontariuszy Roku: Martyny Wróbel i Aleksandry Grabowskiej.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Lilia Burdziłowska