Apel podsumowujący

opublikowane: 19 cze 2019, 03:35 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 19 cze 2019, 14:39 ]
19 czerwca obył się apel podsumowujący podczas którego zostały wręczone dyplomy "Ucznia miesiąca maja".

W miesiącu maju najlepszymi uczniami byli:
W grupie Kubusie - Zuzia Trocha
W grupie Smerfy - Jan Kaźmierczak
Kl I - Dominika Mazur
Kl II - Hanna Kaźmierczak
Kl III - Oliwia Bidzińska
Kl IV - Mateusz Łabiński
Kl V - Katarzyna Urbaniak
Kl VI - Maciej Mikołajczyk
                                         Kl VII - Martyna Wróbel
                                         Kl VIII - Maria Bobela

Podczas apelu został wręczony Puchar Dyrektora Szkoły w minisiatkówce "dwójek mieszanych".  Najlepszą siatkarską parą w roku szkolnym 2018/2019 okazała się Klaudia Huzar i Mateusz Hrehorowicz i to do ich rąk trafił okazały puchar. Pan Dyrektor wręczył uczniom klasy IV karty rowerowe.

Pani Małgorzata Szylin wręczyła uczniom klasy II certyfikaty, które otrzymali za udział w programie "Uczymy dzieci programować".
W tym dniu dokonano również podsumowania konkursów historycznych, przyrodniczych, czytelniczych i matematycznych.
Pani Czesława Zabłocka oraz Lilia Burdziłowska wręczyły nagrody dla Wolontariuszy Roku: Nicoli Nogi, Martyny Wróbel i Aleksandry Grabowskiej.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Podczas tego apelu pożegnaliśmy panią Czesławę Zabłocką, która odchodzi na emeryturę. Łez wzruszenia nie dało się ukryć. Ceremonię pożegnania rozpoczął swoim przemówieniem pan dyrektor, Leszek Stecki, który podziękował Pani Czesławie Zabłockiej za wieloletnią pracę, za wysiłek i trud wychowawczy, za życzliwe serce. Następnie panią Czesławę pożegnali uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele Związków Nauczycielstwa Polskiego. Pani Czesławie Zabłockiej życzymy przede wszystkim zdrowia, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów.

Lilia Burdziłowska