Apel Wielkanocny

opublikowane: 14 kwi 2022, 09:35 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 kwi 2022, 10:15 ]
Z okazji Świąt Wielkanocnych w naszej szkole odbył się uroczysty apel, który miał na celu przypomnieć uczniom znaczenie tych najradośniejszych świąt chrześcijańskich oraz przybliżyć wielkanocne zwyczaje te znane jak te zapomniane. Uczniowie klasy 5, 7 i 8, którzy przygotowali ten apel pod kierownictwem p. D. Brzoza i p. W. Koszackiej-Gęstwa złożyli wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia.

Podczas apelu w związku z rocznicą przyjęcia chrześcijaństwa przez Polskę przybliżono historię tego doniosłego wydarzenia.

Na zakończenie uroczyście wręczono Dyplomy Ucznia Miesiąca Marca, które otrzymali:

Grupa Kubusie Piotr Tomasik

Grupa Smerfy 5 latki Jakub Janowski 6 latki Julia Świrska