Aktualności‎ > ‎

Bal karnawałowy

opublikowane: 7 lut 2020, 08:49 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 lut 2020, 09:38 ]
6 lutego 2020r. odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców w składzie: Monika Gil, Jagoda Grabowska, Marta Łuczak i Małgorzata Ratajczak.

W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Oprawę muzyczną zapewnił pan dyrektor Leszek Stecki, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Podczas pląsów wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Atrakcją balu była loteria fantowa. W trakcie balu nie obyło się również bez konkursu na najlepsze przebranie i słodkiego poczęstunku. 

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Rada rodziców dziękuje wszystkim rodzicom za fanty, sponsorom za nagrody główne, dyrektorowi i nauczycielom za pomoc w organizacji oraz wszystkim za przybycie.

Gratulujemy wygranym w loterii fantowej a także tym którzy tak świetnie się przebrali!!!


https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58
                                                                                                                           
Comments