BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 11 lut 2021, 06:12 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 15 lut 2021, 01:29 ]
Karnawał to czas balów i wspaniałej, wesołej zabaw. W tym roku w naszym przedszkolu również odbył się BAL, chociaż był on innych od dotychczasowych bali. Dzieci bawiły się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dla przedszkolaków jest to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni, jest to dzień kiedy dzieci mogą przebrać się za różne postaci z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele innych postaci. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok, mamy nadzieję, że będziemy mogli wrócić do dawnych tradycji związanych z balem.

M. Kołtowska