BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 17 lut 2017, 09:22 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 mar 2017, 03:08 ]

„W karnawale, w karnawale
Nie siedzimy w domu wcale.
Przymierzamy wstążki, szale,
Wybieramy się na bale.

Kolorową maskę bierz,

Baw się z nami, jeśli chcesz”

Dzieci z przedszkola -  z grupy „Smerfy” i „Kubusie”  nie zapomniały również o karnawale i pięknie przebrane 10 lutego pojawiły się na balu. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek. Na balu można było spotkać wróżki, królewny, syrenki, biedronki, rycerzy, Spider-Manów, Batmanów, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Przebierańcy świetnie bawili się  przy skocznej muzyce i  z wielką ochotą  uczestniczyli we wspólnych zabawach  i konkursach. Niespodzianką był „balonowy pokaz”, w czasie którego dzieci dowiedziały się co można wyczarować z balonów. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych czyli słodki poczęstunek i pyszny soczek , który dodał sił do dalszej zabawy. Jak co roku bal odbył się w przemiłej  atmosferze , wypełnionej radosnymi zabawami i tańcami. Po zakończonym balu dzieci wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Maria Kołtowska

Ewa Pieprzyk