Aktualności‎ > ‎

BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU 2018 r.

opublikowane: 29 sty 2018, 05:22 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 31 sty 2018, 14:17 ]

Bal karnawałowy to tradycja naszego przedszkola. Jest to dzień niezwykły, wyczekiwany przez dzieci wiele tygodni.  Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać królewny, wróżki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Bardzo trudno było rozpoznać dzieci.

Wystrój sali wprowadził  wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Bal rozpoczął się od prezentacji stroju i pamiątkowego zdjęcia. Następnie przyszedł  czas na wspólną zabawę przy skocznej muzyce.

Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. W trakcie balu nie obyło się również bez konkursów i słodkiego poczęstunku. 

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dzieci z niecierpliwości będą oczekiwały na kolejny bal karnawałowy, który odbędzie się już za rok.


                                                                                                                            Maria Kołtowska
https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58

https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58


 

Comments