Podsumowanie akcji "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę".

opublikowane: 14 mar 2018, 09:26 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 mar 2018, 09:30 ]
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza zbiórka karmy dla psów z Wąsoskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami "Kundelek" w ramach akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”  zakończyła się sukcesem.  Wszystkie dary zebrane w wyniku przeprowadzonej akcji oraz pieniądze ze sprzedaży kartek  13 marca 2018r. przekazaliśmy na ręce Pani Prezes Małgorzaty Stanuch - Rokickiej. Cieszymy się, że cała społeczność szkolna włączyła się w to przedsięwzięcie i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny wychowankom naszej szkoły. Wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję serdecznie dziękujemy!!!

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Czesława Zabłocka