„Cała Polska czyta dzieciom ” grupa KUBUSIE

opublikowane: 26 paź 2020, 02:46 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 paź 2020, 02:48 ]
Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom ” grupa KUBUSIE  rozpoczęła serię spotkań „Rodzice czytają dzieciom”. Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną oraz  sprzyja rozwijaniu postaw twórczych. W tym miesiącu odwiedziła nas już mama Wiktora oraz Natana. Dzieci  z wielką ciekawością oraz zainteresowaniem wysłuchały pięknych bajek czytanych przez zaproszonych gości. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz   czekamy na kolejne spotkania.

Milena Turkiewicz