CERTYFIKAT DLA UCZNIÓW KLASY II

opublikowane: 13 sty 2019, 09:44 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 sty 2019, 09:45 ]
Uczniowie klasy II w listopadzie 2018 r. wzięli udział w kolejnym wyzwaniu z Ogólnopolskim Programem Uczymy Dzieci Programować. Na zajęcia uczniowie zaprosili swoich starszych kolegów z klasy III oraz pana dyrektora. Podczas zajęć wykonali następujące zadania: odkodowali hasło Polska, zaprogramowali trasy dla Ozobotów, przedstawili na macie do kodowania położenie krajów sąsiadujących z Polską, ułożyli na macie z białych i czerwonych kubeczków flagę Polski. Na zakończenie zagrali w grę, w której Ozobot losował pytania dla poszczególnych grup. Wszystkie grupy świetnie poradziły sobie z odpowiedziami na pytania, które dotyczyły naszej Ojczyzny.
Za wspaniałe wykonanie wszystkich zadań uczniowie otrzymali kolejny już CERTYFIKAT.

M. Szylin

ĉ