CERTYFIKAT W PROGRAMIE „UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAC”

opublikowane: 11 cze 2018, 08:25 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 11 cze 2018, 08:27 ]
W II semestrze roku szkolnego 2017/2018 uczniowie klasy pierwszej brali udział w Ogólnopolskim Programie „UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAC”. Co tydzień przez cały czas trwania programu  uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali wszystkie powierzone im przez organizatorów programu zadania. Uczniowie wkładali wiele wysiłku i pracy w poprawne wykonanie wszystkich zadań. Wykonywali zadania zarówno z kolorowymi kubeczkami na macie jak również przy użyciu OZOBOTÓW.

Za swój trud i zaangażowanie otrzymali CERTYIKAT udziału w programie. Dodatkowo każdy uczeń otrzymał indywidualny dyplom potwierdzający udział w programie.

Gratulujemy uczniom wytrwałości w wykonywaniu zadań oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Małgorzata Szylin