CODE WEEK 2019

opublikowane: 7 lis 2019, 01:35 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 lis 2019, 03:29 ]
Tydzień kodowania to europejska inicjatywa, której celem jest pokazanie kodowania od najlepszej strony, zachęcanie do nauki programowania zarówno dzieci jak i dorosłych. W roku 2019 CodeWeek trwał od 5 do 20 października.

Uczniowie klasy III zrealizowali wszystkie zaplanowane zadania w CodeWeek z Uczymy Dzieci Programować:

1.     Historia CodeWeek z Uczymy Dzieci Programować

2.     Szukamy kodu w codziennych czynnościach z Uczymy Dzieci Programować

3.     Kod nie jedno ma imię z Uczymy Dzieci Programować

4.     Zakodowana orkiestra z Uczymy Dzieci Programować

5.     Tworzymy zakodowane obrazy z Uczymy Dzieci Programować

6.     Zakodowana gimnastyka z Uczymy Dzieci Programować

7.     Zakodowana matematyka  z Uczymy Dzieci Programować

Był to czas niezwykle intensywnych, jednocześnie radosnych zmagań z kodowaniem. Choć nie zawsze było łatwo udało nam się wykonać wszystkie zadania. Wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w inicjatywie Europe CodeWeek 2019.

M. Szylin