DZIEŃ BABCI I DZIADKA

opublikowane: 5 lut 2020, 00:14 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 lut 2020, 08:09 ]
Dzień Babci i Dziadka to niezwykle święto. W styczniu w naszym przedszkolu, w grupie Smerfy odbyła się uroczystość właśnie z tej okazji. Przedszkolaki poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić swoja miłość i wdzięczność, mogły podziękować swoim babciom i dziadkom za troskę i opiekę. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Na gości czekało wiele niespodzianek, były to nie tylko upominki wykonane przez dzieci ale również wspólne zabawy i konkursy. Babcie i dziadkowie bardzo chętnie włączyli się do wspólnej zabawy. Po występach goście i dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło  w miłej i serdecznej atmosferze a podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

Maria Kołtowska