DZIEŃ BABCI I DZIADKA 27.01.2017 r.

opublikowane: 17 lut 2017, 09:19 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 mar 2017, 03:09 ]
Dzień Babci i Dziadka to jeden z niezwykłych dni w przedszkolu, bo właśnie wtedy wnuki mogą podziękować w szczególny sposób swoim babciom i dziadkom za ich miłość, dobroć i wyrozumiałość. Aby uczcić ten szczególny dzień przedszkolaki zaprosiły swoich dziadków do przedszkola i przedstawiły program artystyczny , w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie oraz taneczne. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich nagradzając ich gromkimi brawami. Jako wyraz wdzięczności  dla swoich dziadków dzieci przygotowały również  własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.  Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i życzymy dużo zdrowia, siły i wytrwałości.

Maria Kołtowska