Dzień Babci i Dziadka w grupie KUBUSIE „Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia…”

opublikowane: 15 lut 2019, 14:03 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 lut 2019, 01:55 ]
14 lutego, to właśnie w ten wyjątkowy Walentynkowy dzień najmłodsze przedszkolaki z grupy KUBUSIE zaprosiły swoje Ukochane Babcie i cudownych dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

Maluszki pod zaprezentowały wierszyki i piosenki, które ćwiczyły na tą wyjątkową okazję.

W uroczej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki wręczyły swoim gościom drobne upominki i laurki.

Następnie dzieci zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była wspaniała uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Ewa Pieprzyk