DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „SMERFY”

opublikowane: 8 lut 2018, 09:00 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 11 lut 2018, 11:12 ]
Dzieci z grupy „Smerfy” zaprosiły do Przedszkola swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Goście  mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce oraz przedstawienie. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie  brawa, a na twarzach gości  widać było wzruszenie. Wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.
                                                       Za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi Dziadkami.

Maria Kołtowska