DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „SMERFY”

opublikowane: 25 sty 2019, 01:40 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 25 sty 2019, 01:42 ]
Święto Babci i Dziadka to szczególne dni w roku. Z tej okazji 23 stycznia 2019 r.  w Przedszkolu, w grupie Smerfy została zorganizowana  uroczystość. Dzieci zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków aby wyrazić swoja miłość i wdzięczność. Uroczystość rozpoczęła się piosenką i wprowadziła wszystkich w odświętny nastrój. Przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Dzieci okazały się również wspaniałymi aktorami i zaprezentowały przedstawienie o Babci i Dziadku oraz humorystyczne scenki. Babcie i Dziadkowie z dumą podziwiali swoje wnuki i ze wzruszeniem odbierali kierowane do nich słowa. Po występach  wnuki obdarowały swoich  dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na pyszne ciasto, kawę i herbatkę przygotowane przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze a Babcie i Dziadkowie obiecali, że odwiedzą nas również w przyszłym roku.

Maria Kołtowska