DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 17 cze 2021, 14:51 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 20 cze 2021, 08:07 ]
Dzień Dziecka to jeden z tych wyjątkowych dni, na który czekają wszystkie dzieci. W przedszkolu tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych radością i beztroską. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw muzyczno - ruchowych prowadzonych przez nauczycielki.
Panie zorganizowały również zabawy z chustami animacyjnymi, a także puszczanie baniek mydlanych - tych ogromnych i maleńkich, które wznosząc się w górę, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. Wiele radości sprawiły dzieciom również zawody sportowe. Odbył się także piknik na trawie. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, dzieci otrzymały niespodzianki zakupione przez rodziców.

Maria Kołtowska