DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU- 1.06.2016

opublikowane: 3 cze 2016, 03:00 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 4 cze 2016, 01:11 ]

Jak co roku nasze przedszkole hucznie uczciło Dzień Dziecka. Niestety pogoda pokrzyżowała nieco nasze plany, ale atrakcji dla dzieci nie zabrakło.  Przedszkolaki obejrzały pokaz TAEKWONDO , a chętne dzieci spróbowały swoich sił ćwicząc pod okiem instruktora.  W obu  grupach odbyły się także liczne quizy, konkursy, zabawy muzyczno-  taneczne i zawody zręcznościowo – sportowe.  Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy z chustą animacyjną. Nie zabrakło również malowania twarzy i poczęstunku. Jak przystało na Dzień Dziecka wszyscy otrzymali wspaniałe prezenty przygotowane przez rodziców . Atmosfera zabawy i  dobry humor  sprawiły, że dzień należał do wyjątkowych i bardzo udanych. Dzieci z upominkami i uśmiechniętymi buziami wracały do domu.

Anna Kołata