Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 13 paź 2018, 13:47 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 paź 2018, 14:20 ]
Dnia 12.10.2018 r  w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel. Pan Dyrektor Leszek Stecki przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji. Następnie Pan Dyrektor złożył najserdeczniejsze życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty i wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.

W tym ważnym Dniu pożegnaliśmy także wieloletniego pracownika naszej szkoły, Panią Jadwigę Bretsznajder nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej, która odeszła na świadczenie emerytalne. Pani Jadwiga otrzymała moc życzeń i podziękowań za wieloletnią pracę.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy pierwszej i drugiej pod opieką p. Marzeny Rogasik i Ewy Pieprzyk.  Uczniowie zaprezentowali przedstawienie, które zawierało wiersze i piosenki, a część artystyczną zakończyli pięknym tańcem z szarfami.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność  za codzienny trud pracy nauczyciela.

Na zakończenie uroczystości przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Katarzyna Urbaniak złożyła w imieniu wszystkich uczniów  najserdeczniejsze życzenia dla  nauczycieli.  Uczniowie wręczyli także nauczycielom upominki.

Marzena Rogasik