Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 13 paź 2019, 12:41 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 paź 2019, 12:45 ]
Dnia 11.10.2018 r  w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel. Pan Dyrektor Leszek Stecki przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji. Następnie Pan Dyrektor złożył najserdeczniejsze życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty i wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Życzenia złożyła również Rada Rodziców.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy szóstej pod opieką p. Marty Hołownia-Dziewic.  Uczniowie zaprezentowali przedstawienie, które zawierało wiersze i piosenki a także śmieszne scenki.Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność  za codzienny trud pracy nauczyciela.

Na zakończenie uroczystości przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Siekanowicz złożył w imieniu wszystkich uczniów  najserdeczniejsze życzenia dla  nauczycieli.

Lilia Burdziłowska