Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 13 paź 2020, 14:03 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 15 paź 2020, 13:51 ]
Dnia 14.10.2020 r z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste spotkanie online z uczniami. Pan Dyrektor Leszek Stecki przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji. Następnie Pan Dyrektor przeczytał list Ministra Edukacji Narodowej i złożył najserdeczniejsze życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty i wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Pani Małgorzata Szylin odczytała życzenia z okazji tego uroczystego dnia, które otrzymaliśmy od Burmistrz Góry Pani Ireny Krzyszkiewicz. Życzenia złożyła również Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Łuczak.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się prezentacja przygotowana przez Panią Karolinę Taler wraz z samorządem uczniowskim i uczniami klasy piątej. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie w filmikach, wierszach i rymowankach docenili i podkreślili swoją  wdzięczność  za codzienny trud pracy nauczyciela.

Lilia Burdziłowska