Dzień Edukacji Narodowej

opublikowane: 14 paź 2021, 10:19 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 paź 2021, 10:28 ]
Dnia 13.10.2021 r  w naszej szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel. Pan Dyrektor Leszek Stecki przywitał wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji. Następnie Pan Dyrektor złożył najserdeczniejsze życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty oraz odczytał list od Pani Burmistrz Ireny Krzyszkiewicz. Życzenia złożyła również Rada Rodziców.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy czwartej i ósmej pod opieką p. Lilii Burdziłowskiej.  Uczniowie zaprezentowali przedstawienie, które zawierało wiersze i piosenki a także śmieszne scenki.Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność  za codzienny trud pracy nauczyciela.

Na zakończenie uroczystości przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Siekanowicz złożył w imieniu wszystkich uczniów  najserdeczniejsze życzenia dla  nauczycieli.

Lilia Burdziłowska