Dzień Kobiet

opublikowane: 10 mar 2022, 02:39 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 10 mar 2022, 13:06 ]
Dnia 08.03.2022 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet, który przygotowała  p. Karolina Taler wraz z uczniami. Przedstawienie miało uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta. Uczniowie zaprezentowali humorystyczną charakterystykę kobiet oraz tematyczne wiersze i taniec. Wszyscy występujący dali z siebie wszystko, a publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami. Na zakończenie akademii popłynęła moc gorących życzeń dla wszystkich pań i dziewcząt a chłopcy wręczyli  drobne upominki od samorządu uczniowskiego.

Lilia Burdziłowska