DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE II

opublikowane: 8 cze 2016, 13:50 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 9 cze 2016, 03:40 ]

Dnia 24 maja 2016 r. uczniowie klasy II zaprosili swoich rodziców na występ z okazji ich święta. Były wiersze z życzeniami dla mam i tatusiów, piękne piosenki oraz tańce. Zebrani rodzice z wielkim wzruszeniem słuchali swoich pociech. Pojawiały się łzy, ale nie brakowało też śmiechu. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom przygotowane przez siebie upominki. Uściskom i całusom nie było końca.

Wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego świętowania przy pięknie zastawionych stołach, na których znalazły się smakołyki przygotowane przez rodziców.

Małgorzata Szylin