Dzień Mamy i Taty w klasie I

opublikowane: 10 cze 2016, 03:50 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 cze 2016, 13:21 ]
    Uczniowie klasy drugiej przygotowali uroczystość klasową dla swoich rodziców. Wszyscy spotkali się w szkole w dniu 7 czerwca. Dzieci wystąpiły przed swoimi rodzicami z programem artystycznym, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na zakończenie występu pierwszoklasiści wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki - drzewka kwiatowe - jako podziękowanie za wszystko, czego doświadczają od Mamy i Taty. Następnie wszyscy spożyli słodki poczęstunek.  Wzruszenie i uśmiech na twarzach rodziców był wspaniałą nagrodą dla dzieci za ich występ.
                                                                                                                                                                                                                                                                                    Jadwiga Bretsznajder