Dzień Mamy i Taty w klasie III

opublikowane: 7 cze 2018, 13:47 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 12 cze 2018, 08:58 ]
W dniu 5 czerwca
2018 r. w godzinach popołudniowych uczniowie klasy 3 spotkali się w szkole ze swoimi rodzicami, którzy przybyli na klasowy Dzień Mamy i Taty. W tym roku rodzice obejrzeli spektakl teatralny w wykonaniu uczniów uczestniczących w zajęciach teatralnych realizowanych  w ramach projektu Kompetencje kluczowe szansą sukcesu dla uczniów szkół Gminy Góra. Aktorzy, dzieci z klas 1,2,3 i 4, wystawili przedstawienie pt. Dwie Dorotki. Miłym i jednocześnie wesołym momentem części artystycznej były tańce: Jezioro łabędzie w wykonaniu chłopców z klasy 3 oraz Taniec z miotłami w wykonaniu dziewczynek. Goście wysłuchali też pięknych piosenek oraz wielu mądrych sentencji o rodzicach. Dzieci dziękując rodzicom za całe dobro jakie otrzymują wręczyli im własnoręcznie wykonane upominki.

Wychowawczyni klasy 3                                                                                                                                                       Jadwiga Bretsznajder