DZIEŃ MAMY I TATY W KLUBIE SENIORA W GÓRZE

opublikowane: 8 cze 2016, 13:29 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 8 cze 2016, 13:41 ]

W środę 25 maja 2016 r. uczniowie z koła muzyczno – tanecznego wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w Klubie Seniora w Górze. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc dla zebranych licznie Seniorów. Za swój występ otrzymali gromkie brawa oraz słodycze. Wzruszeni występem Seniorzy zaprosili dzieci na kolejne ich uroczystości.

Podziękowania należą się również rodzicom dzieci, którzy poświęcili swój czas i dowieźli dzieci do Klubu Seniora.

Małgorzata Szylin