DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 1 cze 2017, 23:38 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 1 cze 2017, 23:45 ]
29 maja 2017 r. w  naszym przedszkolu odbyła się niezwykle ważna  uroczystość. Tego dnia dzieci zaprosiły swoich Rodziców, aby uczcić Ich święto. Podczas występów przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, aktorskie i wokalne. „Kubusie” recytowały wierszyki, a grupa „Smerfy” przygotowała bajkowe przedstawienie. Na twarzach rodziców można było zauważyć wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Występy zakończył taniec z pomponami w wykonaniu dzieci z grupy „Smerfy”. Były  również życzenia, całusy oraz prezenty wykonane przez dzieci.  Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Takie uroczystości w gronie rodzinnym odbywają się w naszym przedszkolu co roku, uczą dzieci miłości,  szacunku i wzmacniają więzi rodzinne.
Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Ich Święta!

Maria Kołtowska