Dzień Pluszowego Misia

opublikowane: 28 lis 2019, 13:26 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 4 gru 2019, 02:33 ]

W dniu 25.11.2019r.  przedszkolaki  uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dzieci poznały  historię święta, bawiły się przy piosenkach, degustowały miód – przysmak misiów. Były również inne atrakcje: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, konkursy. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego dnia były  urodziny Misia.  Dzieci przygotowały dla swojego przyjaciela tort urodzinowy, odśpiewały głośno Sto Lat i wspólnie świętowały z Misiem. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie i misiaczki.

Maria Kołtowska

Lucyna Wyszyńska