DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

opublikowane: 29 lis 2020, 07:17 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 29 lis 2020, 07:24 ]
25.listopada 2020 r. nasze przedszkolaki z grupy Smerfy obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W dniu tego święta co roku każde dziecko przynosiło do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela -  Misia. Niestety w tym roku pluszaki musiały zostać w domu, natomiast w przedszkolu oglądaliśmy zdjęcia dzieci z misiami przesłane przez rodziców. Dzień ten był pełen niespodzianek. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, były: ćwiczenia gimnastyczne, zabawy, konkursy. Dzieci poznały historię święta Pluszowego Misia, bawiły się przy piosenkach, degustowały miód – przysmak misiów oraz wykonały prace plastyczno - techniczne. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie i misiaczki.

Maria Kołtowska