DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 28 lis 2021, 23:22 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 6 gru 2021, 05:00 ]
W czwartek 25 listopada, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia.   W dniu tym najważniejszymi gośćmi w przedszkolu były pluszowe misie: małe, duże, białe, kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Na początek dzieci poznały historię powstania pluszowego misia oglądając prezentację multimedialną. Przypomniały sobie jakie znamy sławne misi z dziecięcych kreskówek. Dzieci zaprezentowały również swoich przyjaciół kolegom z grupy. Były także tańce z maskotkami, konkursy, nauka piosenki „Pokochaj Pluszowego Misia”, zabawa „Stary niedźwiedź mocno śpi”. W przerwie zabaw chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów- miodku, poznały jego smak, a także wartości odżywcze w ramach promowania postaw prozdrowotnych. Przedszkolaki kolorowały również obrazki z misiami. Dzieci na zakończenie tego wspaniałego dnia otrzymały “Dyplomy Przyjaciela Misia”.

Maria Kołtowska