Gala podsumowująca konkursy PCDNiPP-P

opublikowane: 13 cze 2018, 05:04 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 cze 2018, 11:34 ]
        Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze wraz z Domem Kultury w Górze zorganizowało uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Górze w roku szkolnym 2017/2018.

Na uroczystość zaproszono również dwoje uczniów z naszej szkoły:

1. Marię Bobela – uczennicę klasy VII do odbioru nagrody za udział w XIX Międzywojewódzkim Konkursie Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym  pt. „Armia Krajowa siłą zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego" oraz zajęcie II miejsca i uzyskanie tytułu laureata w kategorii praca przestrzenna w gr „starsi”.

2.  Filipa Siekanowicza  ucznia klasy IV – do odbioru nagrody za zdobycie wyróżnienia w XVII Powiatowym Konkursie Przyrodniczym  pod hasłem „Ssaki Polski” dla uczniów klas IV-VI w roku szkolnym 2017/2018.

Dyrektor Bernard Bazylewicz w swoim wystąpieniu powiedział: „W roku szkolnym 2017/2018 zorganizowaliśmy samodzielnie lub byliśmy współorganizatorami 33 finałów lub etapów powiatowych różnego rodzaju konkursów, turniejów i przeglądów o zasięgu powiatowym, międzypowiatowym lub międzywojewódzkim . Łącznie w etapie szkolnym we wszystkich konkursach wzięło udział ponad 3000 uczniów (3047). W finałach na szczeblu powiatowym wzięło udział około 1300 uczniów (1266). Indywidualni  tytuł laureata lub wyróżnienie uzyskało – 247 uczniów i 7 nauczycieli". W tym dwoje naszych.

Serdecznie gratulujemy!!!

Czesława Zabłocka