GRAMY DLA NIKOSIA

opublikowane: 20 wrz 2016, 12:07 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 wrz 2016, 09:46 ]

Dnia 18 września 2016 r. na stadionie OKF w Górze odbył się koncert charytatywny na rzecz dwuletniego Nikodema Kaczmarka z Góry. Chłopiec walczy z nowotworem złośliwym. Nadzieją na wyzdrowienie Nikosia jest jego wyjazd do Włoch na dalsze leczenie.

Podczas niedzielnego koncertu odbyły się występy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wśród występujących nie zabrakło również przedszkolaków oraz uczniów z naszej szkoły. Przedszkolaki pięknie zatańczyły taniec „Szot”. Do występu zostały przygotowane przez swoje panie: Marię Kołtowską i Ewę Pieprzyk. Uczniowie z kl. II-V przygotowani przez panią Małgorzatę Szylin zaprezentowali się w tańcu z pomponami. Natomiast trzy uczennice przygotowane przez panią Martę Hołownię-Dziewic pięknie zatańczyły taniec ze wstążkami.

Wszyscy za swój występ otrzymali gromkie brawa od zebranej na stadionie publiczności a od organizatorów koncertu soczki i słodycze.

M. Kołtowska

E. Pieprzyk