Igrzyska Dzieci - trójbój lekkoatletyczny

opublikowane: 25 maj 2018, 15:21 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 cze 2018, 05:04 ]
        We wtorek 22 maja 2018r. na stadionie OKF w Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym – zawody, w których udział biorą uczniowie klas IV szkoły podstawowej.

Do tej bardzo trudnej konkurencji, w której zawodnicy muszą wykazać się szybkością w biegu na 60m; siłą w rzucie piłeczką palantową oraz skocznością w skoku w dal przystąpiły drużyny najmłodszych lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej w Witoszycach, Szkoły Podstawowej nr1 w Górze, Szkoły Podstawowej nr3 w Górze i Szkoły Podstawowej w Ślubowie.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Żygadło, Katarzyna Urbaniak, Alicja Kaźmierczak, Agata Antolak, Aleksandra Kubińska, Mikołaj Ozdoba, Dawid Kusztelak, Tomasz Kaźmierczak, Radosław Zdebski, Konrad Marciniszyn i Mikołaj Zarzycki.

Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców ostatecznie uplasowała się na IV miejscu. Podczas zawodów uczniowie poprawili swoje życiowe rekordy oraz ustanowili nowy rekordy szkoły w skoku w dal.

Gratuluję!

Marta Hołownia-Dziewic