Igrzyska Młodzieży Szkolnej - czwórbój lekkoatletyczny

opublikowane: 13 maj 2018, 13:31 przez witoszyce szkola

W piątek 11 maja 2018r. na stadionie OKF w Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym.     Do tej bardzo trudnej konkurencji, w której zawodnicy muszą wykazać się szybkością w biegu na 60m; siłą w rzucie piłeczką palantową; skocznością w skoku w dal oraz wytrzymałością w biegu na 600m przystąpiły drużyny ze Szkoły Podstawowej w Witoszycach, Szkoły Podstawowej nr1 w Górze, Szkoły Podstawowej nr3 w Górze i Szkoły Podstawowej w Wąsoszu.

Naszą szkołę, w okrojonym kontuzjami składzie, reprezentowały dziewczęta: Nicola Noga, Aleksandra Grabowska, Natalia Banasiewicz, Klaudia Huzar i Amelia Leszkiw.

Po bardzo wyczerpującym wieloboju, w którym dziewczęta poprawiły swoje życiowe rekordy, nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na IV miejscu.

Gratuluję!

Marta Hołownia-Dziewic