Igrzyska Młodzieży Szkolnej - trójbój lekkoatletyczny

opublikowane: 29 maj 2017, 02:23 przez witoszyce szkola

W czwartek 25 maja 2017r. na stadionie OKF w Górze odbył się finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym – zawody, w których udział biorą uczniowie klas IV szkoły podstawowej.

Do tej bardzo trudnej konkurencji, w której zawodnicy muszą wykazać się szybkością w biegu na 60m; siłą w rzucie piłeczką palantową oraz skocznością w skoku w dal przystąpiły drużyny najmłodszych lekkoatletów ze Szkoły Podstawowej w Witoszycach, Szkoły Podstawowej nr1 w Górze, Szkoły Podstawowej nr3 w Górze i Szkoły Podstawowej w Wąsoszu.

Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Huzar, Zuzanna Ślosarczyk, Julia Maksymczuk, Małgorzata Greń, Amelia Leszkiw, Kacper Kornicki, Kacper Dym, Marcin Kubiński, Kacper Janik, Damian Ginc.

Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców ostatecznie uplasowała się na IV miejscu. Podczas zawodów uczniowie poprawili swoje życiowe rekordy oraz ustanowili nowy rekordy szkoły w skoku w dal.

Gratuluję!

Marta Hołownia-Dziewic