Igrzyska Młodzieży Szkolnej – lekkoatletyka

opublikowane: 5 cze 2017, 13:25 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 cze 2017, 04:11 ]
    10.05.2016 r. na stadionie Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze  pojawili się najlepsi lekkoatleci szkół podstawowych, by tym razem w konkurencjach indywidualnych walczyć o miano Mistrza Powiatu.

Do rywalizacji stanęli zawodnicy ze szkół podstawowych z Góry, Irządz, Jemielna, Wąsosza i Witoszyc. W gronie tym znalazło się ośmioro uczniów naszej szkoły: Maria Bobela, Natalia Przygucka, Karolina Lak, Nikola Noga, Aleksandra Grabowska, Wiktor Galicki, Klaudia Huzar i Kacper Kornicki.

Na trzecim stopniu podium w konkursie rzutu piłeczką palantową stanęła Natalia Przyguckai to ona reprezentowała  powiat górowski w finale strefy legnickiej, który odbył się 5 czerwca 2017r. na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Natalia rzutem na odległość 34m pobiła swój rekord szkoły i uplasowała się na VI miejscu zapewniając sobie tym samym awans do finału wojewódzkiego we Wrocławiu.

Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

Marta Hołownia-Dziewic