Igrzyska Młodzieży Szkolnej – lekkoatletyka - Lubin

opublikowane: 30 maj 2016, 00:51 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 30 maj 2016, 01:01 ]

Finał strefy legnickiej to kolejny etap rywalizacji sportowej dla najlepszych lekkoatletów reprezentujących osiem powiatów: Głogów, Jawor, Legnicę (ziemski i grodzki), Lubin, Polkowice oraz Górę.

Zawody będące przepustką do finału wojewódzkiego we Wrocławiu odbyły się 25 maja 2016r. na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych młodzi lekkoatleci walczyli o jak najwyższe lokaty. Wśród nich nasi uczniowie Nikodem Pawłowski w biegu na 60m oraz Weronika Janas w biegu na 300m, która zajmując V miejsce zapewniła sobie awans do finału wojewódzkiego we Wrocławiu.

Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

Marta Hołownia-Dziewic